Plantation je špičkový výrobca rumov s tradičnými postupmi výroby. Táto značka má dve špeciality, ktoré ju posúvajú o stupne vyššie oproti bežným značkám, ktoré môžte poznať. Základnou filozofiou je uprednostniť kvalitu pred kvantitou.

Viac

23.5.2014

Spoločnosť Carat Distribution dováža na Slovensko len veľmi kvalitné produkty. Dôkazom toho je aj ďalšia zlatá medaila pre tradičný taliansky likér Antica Sambuca.

Viac

13.5.2014

Veľa ľudí si o našej spoločnosti myslí, že sa zaoberáme výhradne len výrobou liehovín a destilátov a jej distribúciou veľkoodberateľom. Túto fámu sme sa rozhodli vyvrátiť našou mikro-osvetou, ktorá poukazuje na výhodnosť nákupov nášho sortimentu aj pre maloodberateľov.

Viac

5.3.2014

Pripravili sme si pre vás v novinkách novú podsekciu, v ktorej vám budeme približovať značky producentov alkoholických nápojov a ich novinky a špeciality. Veríme, že vás táto rubrika zaujme a budeme ešte radšej, keď budete odchádzať z našej stránky spokojní, že ste zase o niečo múdrejší.

Viac

5.3.2014

Kvalitné brandy nie je výsadou len francúzskych viníc. Veľa slnečných hodín, výživná pôda, láskyplná starostlivosť gruzínskych vinárov a dlhoveká tradícia výroby povyšuje gruzínske brandy medzi špičku svetových destilátov.

Viac

17.1.2014

Dnešný článok síce už dávno nie je novinkou, ale nedalo nám, aby sme sa nepochválili aj prostredníctvom našej web stránky. Predstavujeme vám triumf našej značky na najprestížnejšej súťaži alkoholových výrobkov v Európe- United Vodka 2011 a 2012.

Viac

3.12.2013

Prinášame vám ďalšie skvelé produkty! Ak ste fanúšikmi rumov, alebo originálneho šampanského, určite si prídete na svoje.

Viac

29.11.2013

Už po 10.krát sa uskutoční Carat Tuning Party na Piešťanskom letisku - jubilejný desiaty ročník, na ktorom určite nemôžeš chýbať! Celé to odštartuje v piatok od 14:00 kedy otvoríme brány letiska.

Viac

2.6.2013

Od 1. decembra 2012 sme spustili na televíznych staniciach Markíza, Doma a Dajto krátky reklamný spot na našu Carat Vodka Premium.

Viac

22.2.2013

Zdravíme Vás na našej konečne spustenej a vynovenej web stránke. Po mesiacoch otravného odkazu "stránka v rekonštrukcii... nová už čoskoro" sme pre vás pripravili konečne virtuálne miesto, vďaka ktorému sa s nami môžete spojiť a dozvedieť sa viac.

Viac

16.12.2012

< Predchádzajúca | 1 | 2 | Nasledovná >