16.12.2012

Vitajte na nových stránkach!

Vitajte na nových stránkach spoločnoti CD DISTILLERY!

 
Na týchto stránkach Vás budeme pravidelne informovať o novinkách, akciách, výrobkoch, o našich marketingových aktivitách a projektoch, o športových a kultúrnych podujatiach, ktoré v hojnom počte podporujeme, … prosto tu nájdete komplexné informácie o všetkom, čo sa u nás deje. A tí, ktorí nás  poznajú, vedia,  že sa u nás a s nami neustále  deje množstvo zaujímavostí.
 
Na podstránke “úvod” Vám vždy predstavíme najčerstvejšie novinky, aktuality a akcie.
 
Portfólio výrobkov nájdete v kategórii “produkty.” V troch podkategóriách sa nachádzajú jedinečné a kvalitné výrobky Vašej obĺúbenej značky CD DISTILLERY a tiež značky, ktoré pre Slovensko exkluzívne distribuujeme a samozrejme aj svetové i domáce značky dlhodobo etablované na našom trhu.
 
V prípade akýchoľvek otázok ohľadom CD DISTILLERY, distribúcie, marketingových aktivít a akcií, si potrebný kontakt jednoducho nájdete na vrchnej lište v kategórii “kontakt.” 
 
Nakoľko je stránka funkčná len pár dní, budeme ju neustále dopĺňať, aktualizovať a zatraktívňovať, aby ste sa k nám radi vracali. Čaká Vás množstvo pútavých noviniek a informácií, nové podsekcie, články, recepty a reportáže z našich aktivít.

Späť