5.3.2014

Maloobchodný predaj tovaru

Čo by mohlo patriť medzi lákadlá, kvôli ktorým sa oplatí nakupovať práve u nás? Jednoznačne je to záber sortimentu, ktorý zahŕňa širokú paletu produktov domácich výrobcov, svetoznáme značky a exkluzívne značky, ktoré dovážame výhradne my.

Za nanajvýš priaznivé ceny si u nás môžte zadovážiť víno, šampanské, likéry, aperitívy, liehoviny, destiláty... Napríklad my odporúčame u nás zakúpiť niektorú z ruských vodiek, ktoré vynikajú nielen svojou brilantnou čistou chuťou, ale aj atraktívnym dizajnom fliaš, ktoré budú vo vašom bare určite vynikať.

Prípadne si nechajte poradiť pri výbere veľmi kvalitných rumov, ktorých mená sú síce menej známe na slovenskom trhu, no ponúkajú o to vyšší štandard, ako tie, ktoré môžete bežne poznať z pultov obchodov.

V
šeobecne si rumy celosvetovo získavajú čoraz väčšiu popularitu pre svoju bohatú rozmanitosť chutí a druhov, ale aj svojím čarom zaváňajúcim exotikou. Mnohé zo značiek majú vo svojom portfóliu exkluzívne druhy rumov, ktoré sú svojou kvalitou porovnateľné so špičkovými ročníkovými koňakmi alebo whiskey.

Ak ste ozajstný znalec kvality, alebo sa chcete odvďačiť svojmu obchodnému partnerovi, jednoznačnou voľbou by mohli byť koňaky od rodinnej firmy Camus, ktorá v roku 2013 oslavuje úctyhodných 150 rokov od svojho založenia pánom Jeanom-Baptistom Camusom. 

 
A to najlepšie na koniec- CARAT Vám ponúka možnosť vrátenia peňazí! Ako to funguje? Pripravujete oslavu, svadbu, alebo večierok? Určite to poznáte, keď sa na oslave minie menej ako ste predpokladali a potom neviete čo s toľkým množstvom alkoholu. My máme jednoduchú odpoveď. Neotvorené a nepoškodené (u nás zakúpené) fľaše nám vráťte, a my vám na oplátku vrátime peniaze. Aké jednoduché.

Kde nás najdete? V Šamoríne na Seneckej ceste 23, v Púchove v Záskalí 1342/2, v Piešťanoch na Sládkovičovej 10 a v Michalovciach na Priemyselnej 12. Pre Bratislavčanov a návštevníkov našej metropoly dávame do pozornosti aj náš partnerský obchod Bottle-Store, sídliaci v budove Hotela Park Inn (bývalý hotel Danube), so vstupom od Hviezdoslavovho námestia. Ponúka široký sortiment alkoholických nápojov v atraktívnom interiéri v strede hlavného mesta. Vo všetkých našich prevádzkach ste srdečne vítaní.

Späť